Twórca Akademii Umbrella na prezentacji Victora Eliota Page

Elliot Page i Emmy Raver-Lampman z Akademii Umbrella.

Victor (Eliot Page) i Alison (Amy Raver-Lampman) dzielą się uśmiechem w trzecim sezonie Akademia parasolowa.
Zdjęcie: Christos Kalohoridis / Netflix

Netflik Akademia Parasolowa pojawił się dziś na streamerze ze swoim trzecim sezonemcoraz więcej kłopotów związanych z czasem i podróżami w czasie triki dla superpotężnych braci i sióstr Hargreeves. Ale jedna kluczowa część trzeciego sezonu również miała miejsce na ekranie i za kulisami.

Pod koniec 2020 roku, kilka miesięcy po upadku drugiego sezonu, Akademia Parasolowa Gwiazda Elliot Page wyszedł jako trans w liście otwartym zamieszczonym na jego kontach w mediach społecznościowych. Częściowo napisano: „Czuję wielką wdzięczność za niesamowitych ludzi, którzy wspierali mnie w tej podróży. Nie potrafię wyrazić, jak niezwykłe jest w końcu pokochać kogoś, wystarczy, aby kontynuować z moim autentycznym ja ”. Na szczęście wśród osób, które wsparły w dużej mierze był zespół stojący za popularnym serialem Netflixa.

W marcu tego roku kibice wygrali pierwsze spojrzenie na Paige w postaci Victora Hargreavesa, którego własna transpłciowa tożsamość jest częścią nowej historii serii. Bracia i siostry Hargreeves nie zawsze się zgadzają – nawet jeśli chodzi o losy świata – ale natychmiast akceptują Victora takim, jakim jest. Według Akademia Parasolowa Twórca serialu Steve Blackman, scenariusze trzeciego sezonu były już gotowe, gdy ukazała się Paige, ale nie było wahania, jeśli chodzi o terminową transkrypcję z pomocą Paige i transgenderowego pisarza Thomasa Paige McBee. Mówiąc o Linia telewizyjnaBlackman wyjaśnił: „Chcieliśmy opowiedzieć historię, która jest naprawdę pro-transowa, autentyczna, wrażliwa i pokazać, że rodziny być w stanie akceptują osoby trans w swoim życiu i nie musi to być coś negatywnego, jak to często przedstawia się w mediach… Jestem naprawdę dumny z tego, jak to zrobiliśmy. Myślałem, że stało się tak, że wszyscy czuliśmy się dobrze.”

Akademia Parasolowa trzeci sezon jest teraz emitowany w serwisie Netflix.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych Podziwiać i Gwiezdne Wojny edycje, co dalej DC Universe w filmie i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć Dom smoka i Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Leave a Comment