Scotty Pipen, synowie Shacka, którzy grają w drużynie Lakers Summer League

Zamiast atakować starych chłopców, Lakers wydają się atakować synów starych chłopców. W następstwie Draftu NBA 2022, Lakers podobno zgodzili się na dwustronną umowę ze Scottym Pipenem Jr., synem Scotty’ego, oraz kontrakt na Summer League z Sharefem O’Neillem, synem Shacka, według Shams Charania z Atletyczny.

Obaj gracze pracowali dla Lakers podczas procesu przed tratwą. Sharef był młodszym z dwóch, którzy mieli trening, ponieważ przybył na kilka dni przed draftem. Po treningu Sharef wyraził swoje podekscytowanie możliwością powrotu do domu i trenowania dla franczyzy, którą dorastał, obserwując, jak jego ojciec zdobywał tytuły.

„Przyszedłem dzisiaj i byłem zdumiony” – powiedział. „Tak naprawdę urodziłem się w tym zespole. Mój tata i Kobe zdobyli mistrzostwo, kiedy się urodziłem, a teraz trenuję Lakers. To było szalone. Jakoś zaniemówiłem ”.

„To wielkie błogosławieństwo dla zespołu, z którym dorastałem. Mój tata wygrał mistrzostwa z tą drużyną, a teraz, kiedy mam sporo do powiedzenia z Lakers, to jest niesamowite. To spełnienie marzeń.”

Na tym samym spotkaniu z mediami Sharef wspomniał, że on i jego ojciec nie zgodzili się na jego decyzję o przyłączeniu się do poboru, co doprowadziło do tego, że Shak nie udzielał Sharefowi wielu rad ani instrukcji w ciągu tygodni i miesięcy przed poborem.

„On i ja jesteśmy w jakiś sposób zaangażowani w ten proces” – powiedział Sharef. „Chciał, żebym została w szkole. Chciałem być lepszy i przejść przez to. Wie, że pracuję dla zespołów, ale nie będę kłamać, nie rozmawialiśmy o tym. Po prostu przez to przechodzę. Nie robił żadnych ćwiczeń przed poborem. Właśnie dołączył do zespołu. Szlifowanie jest inne. Ale nie chciał, żebym to zrobiła. Wiem, że prawdopodobnie nie chce, żebym to mówiła, ale w porządku, oboje jesteśmy dorośli. Przejdziemy przez to.”

Mamy nadzieję, że dla obu stron podpisanie kontraktu z Lakers będzie pomostem do naprawy ogrodzeń i przywrócenia Shaka do gry.

Żaden gracz nie był uważany za obiecującego dla top 60 aż do draftu, co prawdopodobnie jest powodem, dla którego szybko porozumieli się pod koniec draftu.

Para dołączy do rekrutacji Lakersów, Maxa Christie, kiedy drużyna wybrała w czwartek 35. miejsce w drużynie Summer League, pierwszych trzech graczy, którzy wyglądają jak zamki, aby znaleźć się w składzie.

Więcej Lakers rozmawiać, zasubskrybuj podcasty Silver Screen i Roll na iTunes, Spotify, Zszywacz lub Podcasty Google. Możesz śledzić Jacoba na Twitterze pod adresem @ Jacobrude.

Leave a Comment