Reakcje miłosne i grzmoty z premiery – The Hollywood Reporter

Thor: Miłość i grzmot uderzył w światową premierę najnowszego filmu studia Marvel w Hollywood w czwartek i pojawiły się pierwsze reakcje.

Oficjalne recenzje pojawiają się dopiero 5 lipca, więc to pierwsze spojrzenie na to, co mówi publiczność. Warto zauważyć, że reakcje na premierów są generalnie bardziej entuzjastyczne niż na prognozy krytyków.

Projekt się ponownie łączy Thor: Ragnarok Reżyser filmu Taika Vaiti z gwiazdą Chrisem Hemsworthem za historię, że Tora przeciwstawia się Górze, rzeźnikowi Boga, złoczyńcy granemu przez Christiana Bale’a, który jest zdeterminowany, aby wymazać bogów z galaktyki. Jane Foster Natalie Portman powraca do franczyzy po raz pierwszy od czasu Thor: Ciemny Świat (2013) i tym razem będzie miał moc Tory. W filmie występują również Tessa Thompson jako Walkiria i aktorzy z strażnicy Galaktyki franczyzy, w tym Chris Pratt i Dave Bautista.

Miłość i grzmot pojawia się, gdy marka Marvel rozszerza się na streaming z Disney +, a w tym roku pojawi się więcej seriali, w tym bieżące strumieniowanie Pani Marvel. Na dużym ekranie studio ogłosiło Dr Strange w wieloświecie szaleństwa niecałe dwa miesiące temu, a projekt za nami Top Gun: Maverick jako drugi najbardziej dochodowy film w tym roku. Studio posiada również Czarna Pantera: Vakanda na zawsze powinien pojawić się na dużym ekranie jeszcze w tym roku.

Miłość i grzmot pojawia się w kinach 7 lipca.

Czytaj dalej, aby poznać reakcje z premiery.

Leave a Comment