Pierwsze reakcje „Tor: Love and Thunder” nazywają się „Vivid and Vivid”

Pierwsze reakcje pojawiły się na długo oczekiwany film Taike Vaiti „Thor: Miłość i grzmot”, który miał swoją światową premierę 23 czerwca w Hollywood. Oczekiwania dotyczące najnowszego Marvel Cinematic Universe są wysokie, biorąc pod uwagę, że najnowszy komiks Vaititi, „Tor: Ragnarok”, jest uważany za jeden z najlepszych filmów Marvela.

Według dziennikarzy i krytyków na portalach społecznościowych te oczekiwania zostały spełnione. Krytyk filmowy Simon Thompson napisał: „# ThorLoveAndThunder to żywa i żywa eksplozja, która przynosi. Thor Hemswortha pozostaje klejnotem w koronie Marvela. Bale’s Gorr to zabójczy boogie, który łączy w sobie szaleństwo i przerażenie. Portman’s Foster i Thompson’s Valkyrie to najwyższa para. Wrony Zeus jest * kochankiem kucharza. * “

Korespondentka Insidera, Kirsten Atsuna, zgodziła się i szczególnie pochwaliła rolę Christiana Bale’a jako Gore’a, pisząc, że był „fenomenalnie groźny” i „jednym z najbardziej przerażających złoczyńców Marvela, jakich kiedykolwiek widzieliśmy na ekranie”.

Krytyk Courtney Howard powiedział, że wyreżyserował go Taike Waititi, mówiąc, że dostarczył „wywrotowego, bezbożnego spektaklu” z „świetną historią, rolami i budowaniem postaci”.

Niektórzy byli bardziej krytyczni wobec filmu, na przykład jego brat, starszy pisarz biblijny, Eric Italian, który ogólnie lubił „Miłość i grzmot”, ale powiedział, że fabuła „wydaje się płaska i bezpodstawna”.

Najnowsza kontynuacja Thora, rozgrywająca się po wydarzeniu Avengers: Endgame, ujawnia, że ​​superbohater Chrisa Hemswortha łączy siły z Korgiem (głos Vaiti), Valkyrie (Tessa Thompson) i Jane Foster (Natalie Portman), aby powstrzymać Gorra, boga rzeźnika. eliminacja wszystkich bogów. Powrót Portmana do MCU spowodował najwięcej hałasu w „Thor: Love and Thunder” przed jego wydaniem. Portman wydał „Ragnarok” i pojawia się w nowym filmie jako Mighty Thor, gdzie znajduje ją również trzymającą mistyczny młot Mjolnir.

„W „Czarnym łabędziu” poproszono mnie, abym był jak najmniejszy” – powiedział niedawno Portman Różnorodność za tytułową historię. „Tutaj poprosili mnie, abym był jak największy. To niesamowite wyzwanie – a także stan umysłu kobiety.”

„Widziałem ją w roli naukowca w Torze 1 i 2 i wydawało mi się, że nie ma sensu robić tego ponownie” – dodał Vaiti o powrocie Portmana jako superbohatera. „Ta postać jest jak zainteresowanie miłością. Jest Ziemianką, która biega jak śmiertelnik i nie jest zbyt konsekwentna.

„Thor: Love and Thunder” wchodzi do kin w całym kraju 8 lipca. Zobacz więcej pierwszych reakcji w poniższych postach.

Leave a Comment