Latanie naprzemienne Bear Plank to również skuteczne ćwiczenie

Niektóre ćwiczenia skupiają się tylko na jednej grupie mięśniowej, skupiając całą swoją skoncentrowaną uwagę na jednym konkretnym ruchu. To nie jest jedno z tych ćwiczeń – zamiast tego ten wszechstronny ruch rzuca wyzwanie twojemu rdzeniowi, plecom i nie tylko, aby zmaksymalizować potencjał twojego ciała i zaoszczędzić czas, jeśli jesteś zbyt zajęty na dłuższe, wolniejsze treningi. Deska niedźwiedzia na przemian odwrócona to bestia.

Tutaj profesjonalny trener Mat Forcaglia, który stworzył nowy Zdrowie mężczyzn 20-minutowy program mięśniowy MVP Premium demonstruje to super efektywne ćwiczenie, które możesz wykorzystać podczas treningu.

„Wystrzeliwujemy nasze ramiona i rdzeń, ale zauważysz, że zamierzamy zaangażować całe ciało – i to właśnie w tym kocham, to przesunięcie obciążenia rdzenia, gdy jesteśmy w tej pozycji”. on mówi.

Gdy starasz się utrzymać poziom ciała i jędrność deski, Twój rdzeń będzie pracował wyjątkowo ciężko, gdy będziesz przechodził z ręki do ręki podczas wykonywania każdego powtórzenia lotu.

Jak wykonać naprzemienne latanie do tyłu na desce z misiem?

3 zestawy po 10 do 12 powtórzeń na stronę

  • Usiądź na desce niedźwiedzia, trzymając kilka lekkich hantli pod ramionami, kolana poniżej bioder.
  • Zaangażuj pośladki i jądro, aby wytworzyć napięcie w całym ciele i wepchnąć klatkę piersiową.
  • Podnieś się na palcach, aby podnieść kolana z ziemi.
  • Podnieś jeden z hantli z ziemi i wyprostuj go w bok, jak w locie wstecznym, trzymając rękę w pełni wyciągniętą.
  • Utrzymuj swoją wagę pod kontrolą i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz po drugiej stronie.

    Chcesz więcej takich szkoleń? Sprawdź pełny 20-minutowy program Forzaglia na mięśnie (i wiele innych podobnych programów) na Zdrowie mężczyzn MVP Premium.

    Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana do tej witryny, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Leave a Comment