Charlie Put i Jungkuk z BTS „Left and Right”: Posłuchaj – billboard

Niecałe dwa tygodnie po tym, jak BTS ogłosili, że potrzebują czasu, aby skupić się na projektach solowych, Jungkuk postanowił połączyć siły z Charliem Putem, aby stworzyć nowy, optymistyczny singiel „Left and Right”, który ukazał się w piątek (24. miejsce).

“Wspomnienia podążają za mną w lewo i prawo / Czuję cię tutaj / Czuję cię tutaj / Zajmujesz każdy zakątek mojego umysłu”, śpiewaj Put i wokalistka BTS w rytmie maku w refrenie trwającym dwie i pół minuty piosenki.

Prowadzić śledztwo

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Duet obiecał także kolorowy teledysk, który ma dopiero nadejść, wypuszczając w czwartek teaser do klipu, w którym Puth i najmłodszy członek BTS są widziani razem i na solowych nagraniach, ponieważ tęsknią za swoją dawną miłością. W zeszłym tygodniu Put obiecał, że 24 czerwca zrezygnuje ze współpracy z Jungkuk, jeśli zbierze 500 000 wstępnych zapisów do utworu – i jest oczywiste, że ARMI się udało.

„Left and Right” to trzecia piosenka Putha z 2022 roku, prowadząca do jego trzeciego solowego albumu o prostym tytule Charlie, który ukaże się w tym roku za Atlantykiem. Popowa piosenkarka / autorka tekstów wydała w styczniu piosenkę „Light Switch”, która do tej pory osiągnęła 27 miejsce na liście Billboard Hot 100, a następnie „That’s Hilarious” w kwietniu.

BTS zaszokowało fanów 14 czerwca, ogłaszając, że jadą na przerwę, aby pracować nad solowymi projektami, ale Jungkook szybko wyjaśnił zaniepokojonej ARiMR, że się nie zerwie. W nagraniu na żywo Jungkook powiedział widzom – według przedstawicieli – że chociaż chłopcy naprawdę spędzą czas skupiając się na własnych projektach, nie przestaną pracować razem jako zespół i nie rozpadną się.

Posłuchaj teraz „lewo i prawo”:

Leave a Comment