Big Freedia ujawnia znaczenie piosenki Beyonce „Break Mi Soul” i jak zachowała tajemnicę współpracy

Wielka Fridia czuje się, jakby omdlała. Raper z Nowego Orleanu jest ponownie na celowniku wszystkich po tym, jak Beyonce zaprezentowała Big Freedia na “Break My Soul”, głównym singlu z jej siódmego albumu studyjnego. renesans. „Trudno było utrzymać to w tajemnicy – ​​nawet nie powiedziałem o tym całemu zespołowi” – ​​mówi Big Freedia Gwar wkrótce po wydaniu piosenki. “[I’m] podekscytowany i błogosławiony, i jakbym mógł zemdleć!”

Inspirowana housem piosenka w dużej mierze jest przykładem hitu Robin S. z początku lat 90. „Show Me Love” i tanecznego bopu Big Freedia z 2014 r. „Explode”. „Uwolnij swój gniew, uwolnij swój umysł / uwolnij swoją pracę, wolny czas / pozbądź się handlu , uwolnij stres / uwolnij miłość, zapomnij o reszcie. „Ludzie na całym świecie interpretują ten werset – zaczerpnięty wprost z „Wybuchu” – jako zachętę do wyjścia z pracy. Chociaż niekoniecznie taki był pierwotny zamiar Big Freedia, wersety znalazły trwałe znaczenie w dzisiejszej kulturze skoncentrowanej na biznesie. „Explode to piosenka o codziennych stresach w życiu i przybyciu do klubu, aby to wszystko opublikować” – mówi.

Big Freedia wierzy, że Beyonce jest powiązana z „Explode” zarówno tekstowo, jak i dźwiękowo, co doprowadziło do włączenia jej jako głównego konstruktu w „Break My Soul”. Singiel Beyoncé powinien być celebracją „relaksującego stresu w życiu, stresu w związkach, stresu w pracy, stresu związanego z pandemią” – mówi Big Freedia. „Wszyscy mieliśmy kilka trudnych lat i nadszedł czas, aby to wszystko opublikować.

Big Freedia dodaje, że Beyonce zwróciła się do niej kilka miesięcy temu w sprawie tej współpracy. Zespół Beyoncé w Parkwood Entertainment był tak chętny, aby zaprezentować piosenkę zespołowi Big Freedia, że ​​początkowo poleciał laptopem z numerem w całym kraju, według NOLA.com. Reid Martin, menadżer Big Freedia, był zaskoczony tym, jak dużo Big Freedia zostało zaprezentowane w piosence. Następnie Beyonce zabrała ją do studia, kiedy singiel był gotowy, aby usłyszeć ostateczną wersję.

Chociaż „Break My Soul” nie jest pierwszą współpracą Big Freedii z Bay (został również zaprezentowany na „Formation” Beyonce w 2016 roku), nie sprawia, że ​​nowa współpraca jest mniej ekscytująca dla rapera. „To nierealne, znów być na torze z Queen Beyonce. Jestem tak zaszczycony, że mogę być częścią tej wyjątkowej chwili, że jestem na zawsze wdzięczny, Panie, niech ktoś mnie złapie” – powiedział Big Freedia, który jest w trasie. rok i pojawiające się w nowym sezonie. College Hill: edycja celebrytów na BET 27 czerwca, tweetował w dniu wydania.

Leave a Comment