Anil Kapoor to Jaan z Jugjugg Jeeio

Historia South Jugg Jeeio: Kiedy w separacji Kuku i Naina przyjeżdżają do Indii z Kanady, mając nadzieję, że po wielkim, tłustym weselu w domu, ogłoszą wiadomość o zbliżającym się rozwodzie, niewielu wie, że w domu czeka ich jeszcze większy szok.

Recenzja South Jugg Jeeio: Od chwili, gdy Kuku (Varun Dhavan) widzi Nainę (Kiara Advani), wie, że ma rację. Od dzieciństwa do dorosłości ich romans pochodzi z podręczników, ale pięć lat po ślubie wszystko zaczyna się rozpadać. Tak bardzo, że oboje postanawiają się rozstać, ale największym wyzwaniem jest poinformowanie o tym swoich rodzin. Specjalnie dla głośnej i burzliwej rodziny Kuku, która jest gotowa na ślub ich młodszej córki Gini (Prayakta Koli). Brzmi to jak prosta fabuła, ale poczekaj, aż reżyser Raj Mehta i jego scenarzyści szybko zadadzą ci jedno pytanie po drugim. Producenci biorą każdy stereotypowy indyjski problem i nadają mu komiczny akcent. Od irytujących ciotek, które torturują nowożeńców za „dobre wieści”, po młodą dziewczynę, która wychodzi za mąż za mężczyznę, którego nie kocha, tylko dlatego, że chce być „zaludniona”. Film delikatnie i zawsze z poczuciem humoru rzuca światło na kilka kwestii. Niewłaściwe i prawdziwe postacie Raja Mehty i ich problemy są ze sobą powiązane. Cała narracja to przejażdżka kolejką górską na problemy związane z relacjami, które nie są łatwe do rozwiązania, ale są obsługiwane z wystarczającym taktem, aby nigdy nie sprawić, by oglądanie tego filmu było nudne.

Anil Kapoor jest tutaj absolutnym życiem zabawy. Aktor jest w szczytowej formie jako głośny i barwny patriarcha rodziny Bheem. Rola jest dostosowana do niego, ponieważ sprawia, że ​​kibicujesz mu pomimo wszystkich jego dziwactw. Varun Dhavan wykazuje godną pochwały powściągliwość w ogólnym dramacie rodzinnym, który wykorzystuje komiczny wytchnienie, aby wyjść z każdej trudnej sytuacji. Kiara Advani wygląda oszałamiająco w każdym ujęciu i ma dobre osiągi. Neetu Kapoor jest niezwykle sympatyczny i sympatyczny i świetnie pasuje do roli. W drugiej połowie, gdy jej postać udaje się prowadzić z przodu, jest w swoim żywiole. YouTuber Prajakta Koli ma pewny siebie debiut, ale jest wiele do zrobienia w dziale ekspresji. Maniesh Paul pasuje do tego opisu jako krzykliwy i przesadny Gurpreet.

Podczas gdy większość dowcipów w „Jugjugg Jeeio” wypada całkiem nieźle, istnieje wynik tła, który cię rozśmieszy, na wypadek gdyby niektórzy nie. Muzyka w filmie jest atrakcyjna, a piosenki takie jak „nach punjaban” już się denerwują. Ten rodzinny dramat zaczyna się dobrze i jeszcze lepiej się kończy. Czas wykonania jest nieco problematyczny i można go osiągnąć przy bardziej rygorystycznych zmianach. To, co naprawdę Cię przyciąga, to mocne występy i niezwykłe dialogi. Podobnie jak jego bohaterowie, „Jugjugg Jeeio” ma swoje wady, ale ostatecznie wszystko jest w rodzinie i jest to po prostu rodzaj zdrowego rodzinnego artysty, którego musimy oglądać w teatrze.

Leave a Comment